Bordür Taşı Sistemleri

Bordür taşı, araç, yaya ve tüm canlı varlıkların yönlerini belirmek için büyük bir önem taşır. Granit, Bazalt, Andezit, Traverten ve Diyabaz taşı gibi vb doğal taşlardan elde edilen bordür taşları. Doğal olmasının yanı sıra beton yapı taşı olarak ta farklı ebat ve renkli olmuşu ile gerektiği her yerde yerini almaktadır. Bordür Taşı ayırma taşı, sınır taşı , kaldırım kenar taşı olarak doğal ve yapay olarak kullanılır.

Granit Bordür taşı, doğal bordür taşı seçiminde gri renkli uzun ömürlü, pahlı yada pahsız olarak kullanılır. Bazalt Bordür Taşı, siyah ve füme renkleri ile yapılarda gerek kesme gerekse kırma olarak yol ve kaldırım kenarında yer alır. Andezit Bordür Taşı, Ankara taşı olarak da bilinir. Beton Bordür Taşı Beton bordür taşı, yol ve yapıda vazgeçilmez taş olması ile birlikte bordür modeli içinde en ucuzu. Diyabaz Bordür Diyabaz Bordür Taşı, ayırma bordür taşı ayrıca doğal yeşil rengi ile süsleme taşı olarak ta kullanılır.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com