Jiletli Tel Örgü Çit Sistemleri

Düzlemsel, helezon ve düz hat jiletli tel olarak uygulanma yapısına sahip olan ürün; paslanmaz, deforme olmaz, uzun ömürlü ve kolay montaj özellikleri sayesinde, alan güvenliği için oldukça etkili ve uygun bir çit malzemesidir. Sıcak daldırmaz galvanizden üretilen ve içerisinde yer alan jiletlerin şekline göre çeşitli bölümlere ayrılan modeller; paslanmaz çelik veya galvaniz çelikten oluşan çekirdek yapısı ihtiva eder.

Güvenlik gereken yerleşim alanları, enerji üretim merkezleri, endüstriyel tesisler, havaalanları, limanlar, askeri tesisler, sınırlar, cezaevleri, Ülke sınırlar, fabrikalar, okullar gibi pek çok alanın çevrilmesinde kullanıma uygun olan jiletli teller güvenlik için oldukça etkilidir. Genellikle beton direkli yada profil direkli çekilmiş çitlerin en üst noktasına uygulanan jiletli tel bariyerleri, sağladığı etkin koruma ve içerisinde bulunan malzemenin kalitesi bakımından diğer tellere göre biraz daha farklı bir ekonomik özelliğe sahiptir.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com