Profil Çit Tel Örgü Direği

Beton direklere göre daha ekonomik maliyetlere sahip olan profil çit direği modelleri; ucuz, aşınma ve darbelere karşı dayanıklı, dekoratif bir görünüm sergilemektedir. Dikenli tel ve jiletli tel uygulamaları için daha elverişli olan profil direkler, kolay uygulanabilir yapısı ile hem imalatçıların hem de müşterilerin ilgisini çekmekte, beğenilerini kazanmaktadır. Klasik ve alışagelmiş alışkanlıklardan kurtulmak, daha modern ve dinamik çizgilere kavuşmak isteyenler için isabetli bir tercih olan direkler, çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Özel güvenlik gerektiren, okul, hastane, karayolları, fabrika, havalimanı gibi alanlar için kullanımı uygun olan çitleri daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale getiren profil direkleri; Bayar Tel Örgü ve Çit Firması olarak uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Profil çit direği fiyatları ile kaliteden ödün vermeden ucuz profil çit direği üretiminde iddialı olan Firmamız; bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com