Kilit Taşı Sistemleri

Ülkemizde pek çok uygulamada tercih edilen bir parke taşı olan Kilit Parke, diğer zemin malzemelerine oranla uygulaması kolay ve sökülüp tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Zengin çeşidi, ekonomik oluşu ve farklı renkleri ile mekânlarda daha dikkat çekicidir. Dekoratif taşlar ise kullanıldığı alanlarda tasarım ve estetik katarak aynı mekânlarda farklı alanlar sunma imkânı sağlamaktadır. • Şehir geçişlerinde bile kullanılabilen Kilitli Parke taş genel olarak yol, meydan ve park yeri alanlarında ağır taşıtların geçtiği trafiğe açık yollarda kullanılabilir.

Beton parke kilit taşı, yağmur su oluğu ve bordür taşlarında kalite çok önemlidir. Taş yapasının sağlamlığını kullanılan malzemenin kalitesi ve yapımında kullanılan teknik belirler. Kalitesiz bir taş ufak bir darbede dağılır. Kalite uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda kaliteli üründe şekil daha düzgün ve gözeneksizdir.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com