Galvanizli Tel Örgü Çit Sistemleri

Galvanizli Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze en çok kullanılan çit sistemleridir. Galvaniz olarak üretilen örgü teli malzemesi PVC Kaplı örgü tele oranla fiyat olarak daha uygundur. Kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilmektedir. Genellikle beton direk ile uygulaması yapılmaktadır.

Çevre Güvenlik sitemlerinde Panel çit, Jiletli tel, Boru direk ve Beton direkli örgü tel veya dikenli tel uygulamaları, Ferforje korkuluk ve kapı uygulamaları yapılmaktadır. Sıklıkla tercih edilen Helezonik Jiletli Tel Koruma 45 cm yüksekliktedir Jiletli Teller Cephe korumada çitlerin üzerine gerilebileceği gibi, şantiye cephelerinde trapez sac üzerine, çevre duvarları üzerine de döşenebilir ve diğer dikenli tellere göre caydırıcılığı ve güvenlik faktörü çok daha fazladır. Tel çit ve örgülü çit imalat montaj, servis alanlarında kendini geliştiren ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her geçen gün yeni alanlarda (galvanizli tel, bahçe teli. Galvanizli çit teli, jiletli tel çit, dekoratif tel çit ) gibi alanlarda da kendini geliştirmektedir.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com