Parke Kilit Taşı Sistemleri

Parke kilit taşları uzun yıllar her türlü doğa şartlarına ve ağır yüke dayanan beton kilit parke taşlarının sağlamlığı ve uzun ömürlü oluşu artık herkes tarafından bilinmektedir. Beton parke kilit taşları ve dekoratif taşlar %5’ten daha az bir emiciliğe sahip olduğu için asfalt ve diğer kaplama malzemelerinden oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede malzemenin ömrüne ve görüntüsüne en çok zarar veren tuzlar ve kimyasal maddelerin zararlı etkileri en aza indirgenmektedir.

Parke kilit taşları altyapı çalışmalarında kolayca sökülüp tekrar döşenebildiği için pratik, sağlam ve dayanıklı, sürekli kullanım özelliği ile ekonomiktir. Her türlü kötü hava koşullarına, yağmur, donma ve kayganlığa karşı güvenlidir. Dekoratif renkleriyle canlı, geniş kullanım alanlarıyla kente ve kentlilere yakışan çağdaş alanlar yaratıyor.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Ankara Yolu Mimarsinan Mahallesi Kervan Caddesi
No:1
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 530 091 56 49
  • 0 532 225 71 49
    0 224 999 33 84

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com