Panel Çit Tel Örgü

Teknolojinin gelişmesi ve görselliğin ön planda olduğu bu zamanlarda toplu yerleşim alanı olan siteler, okullar, hastaneler, park ve bahçeler, özel mülkiyetli çiftlik ve bahçeli villa tipi evlerin bahçe duvarı ve çevresinin emniyetinin sağlanması için yaygın olarak üretilen ve kullanılan, çepe çevre etrafı saran teller her yönü ile çok tercih edilmektedir. Bursa Dekoratif Panel çit tel örgü uygulamaları firması olan Bayar tel örgü çit sistemleri uzun yıllar alanında deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel ekibi ile çok kısa sürelerde uygun dekoratif panel çit fiyatları ile bu alanda hizmet vermektedir.

dekoratif panel çit tel örgü ürünlerini çok ekonomik dekoratif panel çit fiyatları ile müşterilerimize uygulama hizmetini sunuyoruz. Kullanım amacı ve yerine göre büyük değişiklikler gösteren dekoratif panel çitleri kullanılacak yerin özelliğine ve müşteri isteklerine göre montajı uygulanmaktadır. Dekoratif Paneller Daha çok ev, villa, süs ve çocuk parklarında kullanılan dekoratif panel çit; bir çok özelliğine ve çit fiyatına göre değişiklik göstermektedir.


Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com