Bastetbol Sahası Tel Örgü Çit Sitemleri

Tel örgü birçok alanda binaların ya da boş arazilerin çevresini dışa etkilerden korumak amacı ile yapılır. Tel örgü otopark, oyun parkı veya özel mülkiyet alanlarını çerçevelemek ya da sınırlarını belirlemek amacı ile kullanılabildiği gibi basket ya da tenis sahalarını dış etkilerden korumak için de sıklıkla kullanılmaktadır. Tel örgü ile özellikle oyun sahalarında alanın belirlenmesi ve dış çevre ile temasın kesilmesi sağlanmaktadır. Tel örgünün yaygın olarak kullanıldığı alanlardan biride basket sahasıdır.

Basket sahası tel örgü ile dış çevreden ayrıldığı gibi içerde basket oynanan topun da dışarı çıkması engellenmiş olur. Güvenlik açısından da basket sahasının tel örgü ile kapanması çok önem taşımaktadır. Sahanın içerisinde basket oynayan insanların herhangi bir nedenden dışarı çıkması engellenebildiği gibi dış çevreden de sıklıkla içeriye müdahale edilmesinin önüne geçilmektedir. Basket sahası tel örgü ile örtüldüğü zaman kullanılan tel örgünün birinci önceliği dayanıklı olması zorunluluğudur.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com