Kafes Tel Örgü Çit Sitemleri

Bazen sınırları belirlemek için kullanılan, ancak daha çok güvenlik sistemi olarak görülen, tel çit ve bariyer sistemleri; malzemesine, şekline ve amacına göre kendi içerisinde pek çok guruba ayrılır. Güvenliğin ön planda tutulduğu alanlar için, dikenli teller ve jiletli teller uygun olurken, arsa çevreleme, sınır belirleme ve bahçe çevrelerine de kafes teller ve örgü tel çitler daha elverişlidir. Kullanılacak alana ve müşteri taleplerine göre şekil alan güvenlik ve bariyer sistemlerinin ortak özellikleri ise; uzun ömürlü, dayanıklı, ekonomik ve kolay uygulanabilir yapılara sahip olmalarıdır. Genellikle çelikten ve galvaniz sacdan üretilen çit ve tellerin üzerine PVC kaplaması uygulanan bariyer sistemleri, deforme olmayan esnemez bir yapıya kavuşturulmaktadır.

Kafes tel çit modellerimiz yapılarınız etrafında sadece güvenlik ihtiyacınızı değil aynı zamanda dekoratif bir görünümle şık bir izlenim sağlamaktadır. Kafes tel örgü daha çok spor sahaları oluşturmak için tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com