Boru Direk Tel Örgü Çit Sistemleri

Boru direkli tel örgü çit uygulaması çok amaçlı kullanım alanlarına sahip oldukları için en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Yaşam alanlarınızı sizin için en güvenli yer haline getirmen için kullanılan boru direkli tel çit her türlü çit kullanımına uygun olarak kolay uygulama imkânına sahip olması ile birlikte hem kötü hava koşullarına dayanıklı hem de uzun ömürlü olması yönünden tercih edilir. Direklerin kalınlıkları önerilen takribi 1,5 cm ile 3 cm arasında oynamaktadır. Emniyetli, ekonomik, şık, uzun ömürlü olması ve yüksek malzeme kalitesine sahip olduğu için önerdiğimiz uygulamalardandır.

Boru direkleri isteğe bağlı olarak kullanım alanına ve zevke göre polyester kaplama veya yağlı boya ile renklendirilerek müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Boru direkler müşterilerimizin istediği ve ihtiyaca göre istenildiği ölçüde kesilir ve boru direğe kavis ( bükülme ) özelliği verilir. Boru Direkli tel çitler çok çeşitli ebat ve ölçülere sahiptirler ve ihtiyaca göre çapı ve ebatları hazırlanılabilir.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Kükürtlü Mahallesi Mudanya Caddesi
No:25/A
OSMANGAZİ / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com