Bayar Tel Örgü Çit Sistemleri ve Kilit Parke Dekoratif Taşları

Bayar Tel Örgü Çit Sistemleri tarafından Bursa merkez ve çevre illerinde yılların verdiği tecrübe kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden Bayar Tel Örgü ve Çit Sistemleri olarak üretim ve uygulama yapmaktayız. Bayar Tel Çit Sistemleri olarak başta tel örgü, çit sistemleri, jiletli tel, beton örgü direği, dikenli tel, betonarme çit direkleri, duvar üstü çitler, galvanizli kafes telleri, galvanizli tel örgüleri, pvc kaplamalı tel örgü, spor sahaları ve tenis kortları başta olmak üzere birçok tesislerin etrafının çevrilmesi için kullanılan çit sistemlerinden uygulamaktayız. Bayar tel örgü çit sistemleri olarak, üretmiş uygulamış olduğumuz tel çit sistemleri ve diğer tüm ürünlerimizi başta Bursa ili olmak üzere Türkiye’deki tüm illerimize gönderebilmek ve tecrübeli ve alanında uzman çalışanlarımız ile montaj hizmetlerini itina ile yapmaktayız.

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.


Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 538 043 61 67
  • 0 532 225 71 49

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com