Dikenli Tel Örgü Çit

Bayar Dikenli Tel Çit Sistemleri Bursa olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile çevrenizi en güzel korunaklı alanlara çeviriyoruz, iş yerlerinizi evlerinizi, bağ ve bahçelerinizi başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm alanlarınızın güvenliğinin önceliğini bizimle yola koyabilirsiniz bu anlamda sizlere dikenli tel uygulamaları konusunda bilgi vermek isteriz. Dikenli tel çit uygulamaları tel ve çit sistemlerinde en ucuz maliyetli olan sistemdir. Dikenli tel fiyat listesi ucuz olmasının yanında döşenmesi ve uygulanması en çabuk sistemlerin başında gelmektedir.

Dikenli tel uygulaması isteğe göre boru direk veya beton direk kullanılarak yapılmaktadır. Tabi bazı müşterilerimiz, maliyeti daha çok düşürmek için bizden uygulama istemeyip sadece dikenli tel almakta ve kendileri tahta direklere uygulamaktadırlar. Tahta çit üzerine dikenli tel uygulaması boru direk veya beton direk uygulamasına göre güvenliği ve sağlamlığı daha zayıftır.

Hizmetlerimiz

Misyonumuz

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tel örgü çit sistemleri ve parke kilit taşları sektöründe, kaliteli işçilik özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu alanda hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin belirttiği alanlarda güven ve sağlam alanları tesis etmektir.

Adres

Hacivat Mahallesi B 303. Sokak Ankara Asvaltı Altı
No:9
YILDIRIM / BURSA

İletişim

  • 0 532 225 71 49
  • 0 532 225 71 49
    0 538 043 61 67

Email: info@bursatelorgucitkilittasi.com
Website: www.bursatelorgucitkilittasi.com